Здрач (Twilight) РПГ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здрач (Twilight) РПГ

РПГ по книгите от поредицата Здрач на Стефани Майер.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ангажименти

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Аби Тейлър
Admin
Аби Тейлър


Number of posts : 61
Registration date : 2009-03-17
Age : 29
Location : На майната си хД

Ангажименти Empty
PostSubject: Ангажименти   Ангажименти Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 10:08 am

Тук админи и мембъри ще съобщават за ангажиментите си.

Пишете ако няма да ви има повече от ден. Желателно е да не спамите и админите да пишат в тази тема, за да знаем кога, кой да замества. ^^
Back to top Go down
Аби Тейлър
Admin
Аби Тейлър


Number of posts : 61
Registration date : 2009-03-17
Age : 29
Location : На майната си хД

Ангажименти Empty
PostSubject: Re: Ангажименти   Ангажименти Icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:55 am

Така - Много, ама адски много ме боли рамото на дясната ръка. Понеже не ми се отдава да пиша с лявата ръка, може да не съм толкова активна, докато не остановя какво ми има на ръчицата. Все пак ще помоля Вили да Не ме замества в ивента. Надка знае, че ме боли ръката и няма намеренията да ме пришпорва, така че аз ще пиша когато имам възможност - Иначе можеш да оправяш профили вместо мен, но не ми пипай ивента xD
Back to top Go down
Вивика Мàрдар
Admin
Вивика Мàрдар


Number of posts : 111
Registration date : 2009-02-26

Ангажименти Empty
PostSubject: Re: Ангажименти   Ангажименти Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 8:26 am

Ще отсъствам за уикенда, за това ще помоля МЕДИНА (да, тя изяжте си чорапите от яд) да ме замества, подчертвам М-Е-Д-И-Н-А и НИКОЙ друг ХД !!!
Back to top Go down
https://twilight-bg-rpg.bulgarianforum.net
Аби Тейлър
Admin
Аби Тейлър


Number of posts : 61
Registration date : 2009-03-17
Age : 29
Location : На майната си хД

Ангажименти Empty
PostSubject: Re: Ангажименти   Ангажименти Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 11:18 am

Надали чорапите ми са вкусни >.> Все пак поради отсъствие на Майка ми [Оригинала] баба и дядо идват и те са малко Анти-интернет пък и'ам три теста следващата седмица - събота и неделя няма да сядам толкова често. Ще помоля НИКОЙ да не ме замества - Тоест нито Медина, която си има работа, нито Вивика ако случайно се появи по-рано - Аз ще сядам отвреме-навреме колкото да не оставя Наденцето да скучае ^^'
Back to top Go down
Sponsored content





Ангажименти Empty
PostSubject: Re: Ангажименти   Ангажименти Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ангажименти
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Здрач (Twilight) РПГ :: Основните правила/факти/системи за РПГ-то.-
Jump to: